Dizajn a inžiniering

Vývoj chladiacich riešení svetovej triedy a ich úprava


Nissens Cooling Solutions ponúka inžiniering riešení chladenia svetovej triedy aj pre tých najuznávanejších výrobcov priemyselných zariadení v segmente obnoviteľnej energie a v oblasti priemyselných strojov.

Prostredníctvom pokročilého plánovania kvality produktov náš podrobný model APQP a stage-gate-process zaručujú silné zameranie sa na kvalitu a spoľahlivosť od začiatku až do konca procesu vývoja produktu, pričom vždy berieme zreteľ na celkové náklady na vlastníctvo.

Na základe dizajnu chladenia s 25-ročnou prevádzkovou životnosťou ponúkame inovatívne a vždy správne riešenia, blízke partnerstvo so zákazníkmi od navrhnutia prototypu a nultej série až po úvodnú vzorku a finálny produkt. Kompetentné globálne tímy inžinierov oddané práci na chladiacich zariadeniach nás stavajú do pozície preferovaného dodávateľa riešení chladenia na využitie v oblasti obnoviteľnej energie a priemyselných aplikácií.


 

SOFTVÉR NA DIMENZOVANIE NISSENS COOLING SOLUTIONS

Náš softvér na dimenzovanie, vývoju ktorého sme sa venovali niekoľko desaťročí, je kombináciou teórie termodynamiky, know-how o prenose tepla a skúškami overených výsledkov. Ide o dôkaz našej snahy stať sa popredným expertom v oblasti chladení a na mieru prispôsobených riešení aj pre najnáročnejšie aplikácie na celom svete.