Riešenia chladenia pre priemysel terénnych strojov

Preferovaný dodávateľ pre rôznorodé aplikácie v oblasti terénnych strojov

Vďaka desiatkam rokov skúseností v univerzálnom segmente terénnych strojov získala spoločnosť Nissens Cooling Solutions pozíciu preferovaného dodávateľa chladenia pre terénne stroje, akými sú mobilné žeriavy, rýpadlá, sklápacie vozidlá, vybavenie na stavbu ciest, finišery, kombajny a stroje na manipuláciu s materiálmi.

Pre každé využitie pretvárame špecifické potreby chladenia do jedného úplného a na mieru prispôsobeného balíka chladenia, ktorý je navrhnutý v úzkom partnerstve s poprednými svetovými výrobcami priemyselných zariadení pre oblasť terénnych strojov.

Vďaka našej silnej inžinierskej a výrobnej platforme spĺňame požiadavky trhu v oblasti spoľahlivých a správnych riešení chladenia uhádnutých presne už na prvý pokus. Spojenie odbornosti, know-how a možností inovácií nám umožňuje skrátenie času dodania na trh nových produktov našich zákazníkov.

Našou ochrannou známkou sú návrhy a poskytovanie na mieru vytvorených riešení chladenia vysokej kvality a vysokého výkonu, ktoré ponúkame za konkurencieschopnú cenu a súčasne zabezpečujeme zníženie celkových nákladov na vlastníctvo.

 


 

Pokročilé riešenia chladenia pre rôzne potreby chladenia

Výber produktov spoločnosti Nissens Cooling Solutions v oblasti terénnych strojov