Riešenia chladenia pre priemysel výroby energie

Osvedčená hliníková technológia na použitie pri výrobe energie

Spoločnosť Nissens Cooling Solutions preukázala svoju výkonnosť pri navrhovaní a výrobe riešení chladenia pre systémy na výrobu energie. Kľúčovými požiadavkami dodávateľov chladenia pre priemysel výroby energie sú spoľahlivosť a dostupnosť.

Či už dodávame pre nemocnice, verejné podniky alebo elektrárne s veternými turbínami na mori, poskytujeme špičkovú kvalitu a výkon prostredníctvom hliníkových riešení chladenia. V porovnaní s tradičnými chladičmi z medi naše hliníkové chladiče predstavujú atraktívnu alternatívu s konkurencieschopnou cenou a nízkou hmotnosťou.

Vďaka prechodu z medených na hliníkové chladiče sa zo spoločnosti Nissens Cooling Solutions stala voľba číslo jeden ako dodávateľa pre systémy na výrobu energie, a to najmä pri veľkokapacitných generátoroch.

Desiatky rokov skúseností s hliníkovou technológiou sú dôkazom, že máme odbornosť na poskytovanie optimálne a na mieru prispôsobených riešení chladenia. Na základe komplexných skúseností zo segmentu veterných turbín na mori tiež dokážeme splniť dôležité požiadavky v oblasti obrany pred koróziou.


 

Pokročilé riešenia chladenia pre rôzne potreby chladenia

Výber produktov Nissens Cooling Solutions v rámci výroby energie