Video: Nissens Cooling Solutions – Preferovaný dodávateľ

Preferovaný dodávateľ pre oblasť veterných turbín na mori

Dokázané úspechy na poli technológií chladenia veterných turbín na mori

Spoločnosť Nissens Cooling Solutions má dokázané výsledky pri vývoji a poskytovaní na mieru prispôsobených riešení chladenia pre aplikácie veterných turbín na mori. Na mieru pripravené riešenia chladení od spoločnosti Nissens Cooling Solutions boli nainštalované vo viac než 90 % všetkých európskych veterných turbín na mori. Nissens Cooling Solutions si ako preferovaného dodávateľa zvolila väčšina svetových popredných výrobcov veterných turbín, ktorí sa zameriavajú na veterné aplikácie na mori.

 

Náročné požiadavky našich zákazníkov v oblasti vysokej spoľahlivosti, nízkych nárokov na údržbu a ochrany pred koróziou sú integrálnou súčasťou našich návrhov chladiacich riešení  pre aplikáciu na mori, pretože naša hliníková technológia, vrátane odolných zliatin má preverený výkon v námorných veterných elektrárňach po celom svete. Všetky návrhy sú dimenzované na 25-ročnú prevádzkovú životnosť.

Naša hodnota návrhov je založená na rôznorodosti plne prispôsobených chladiacich komponentov, chladiacich systémov a chladiacich modulov.


 

Pokročilé riešenia chladenia pre rôzne potreby chladenia

Kategórie produktov spoločnosti Nissens Cooling Solutions v odvetví veterných turbín na mori