Riešenia chladenia pre segment vlakového priemyslu​

Spoľahlivý partner pre oblasť chladenia vlakov

V aplikáciách pre dieselové vlaky ponúka Nissens Cooling Solutions chladenie motorov, plniaceho vzduchu, oleja a generátorov. V aplikáciách pre elektrické vlaky poskytujeme chladenie transformátorov, elektrických meničov a výkonovej elektroniky.

Použitie vo vlakoch charakterizuje obmedzený priestor pre chladiaci systém. Vyžaduje sa kompaktný dizajn, ktorý zohľadní silné prúdenie vzduchu a zníženie hluku.

 

Nissens Cooling Solutions dodáva prispôsobené výmenníky tepla s riešeniami s vysokotlakovými ventilátormi, ktoré spĺňajú požiadavky na prúdenie vzduchu, výkon a hluk. Ponúkame aj úplné systémy chladenia vybavené integrovanými čerpacími stanicami. Dostupné sú aj materiály spomaľujúce horenie a brániace korózii.

Výrobcovia priemyselných zariadení špecializovaní na výrobu vlakov majú nesporné požiadavky na špičkovú spoľahlivosť, vysoký výkon a jednoduchú údržbu. Naše spoľahlivé riešenia chladenia zohľadňujú požiadavky na nepretržitú prevádzku vlakov, preto ich navrhujeme na 30-ročnú prevádzkovú životnosť.

 


 

Pokročilé riešenia chladenia pre rôzne potreby chladenia

Výber produktov Nissens Cooling Solutions v rámci segmentu vlakov