Nissens Cooling Solutions

Preferovaný dodávateľ chladenia v oblasti obnoviteľnej energie a pre priemyselné aplikácie


Globálny inžiniering, výroba a podpora predaja pre popredných svetových výrobcov priemyselných zariadení

Spoločnosť Nissens Cooling Solutions bola založená v roku 1921 a má desaťročia skúseností s navrhovaním a výrobou na mieru pripravených chladiacich riešení pre priemyselné použitie a aplikáciu v priemysle s veternými turbínami na mori aj na pevnine.

 

Nissens Cooling Solutions je popredný výrobca chladiacich komponentov, chladiacich systémov a chladiacich modulov a sme hrdí na to, že sme preferovaným dodávateľom pre popredných svetových výrobcov priemyselných zariadení v širokom spektre priemyselných segmentov.

Naše zdokumentované odborné znalosti o chladení, komplexné know-how o použití a dokázané úspechy nám umožňujú navrhnúť pre našich zákazníkov vždy správne riešenia a vytvárať hodnotu vďaka spoľahlivosti, flexibilite, udržateľnosti a celkovým nákladom na vlastníctvo.

Hodnota návrhov Nissens Cooling Solutions je založená na širokej škále plne prispôsobených chladiacich komponentov, chladiacich systémov a chladiacich modulov. Sme všestranným dodávateľom pre našich zákazníkov od návrhu dizajnu, vytvorenia prototypov, prípravy prvej vzorky a nultej série až po výrobu a dodávku finálneho produktu.

Máme výrobné a montážne prevádzky v Európe, Číne a v Amerike. Našim zákazníkom ponúkame globálny inžiniering a podporu predaja na troch kontinentoch. Spĺňame požiadavky najvyššej kvality a v rámci našej spoločnosti ponúkame vlastné postupy skúšania, simulácie a validáciu.


 

 

Ponúkame návrhy chladenia s 25-ročnou životnosťou a našim zákazníkom zaručujeme krátky čas dodania na trh tým, že ponúkame prototypy s dodaním do troch týždňov.

 

Prehľad segmentov

Dizajn a inžiniering

Nissens Cooling Solutions ponúka inžiniering riešení chladenia svetovej triedy aj pre tých najuznávanejších...

Kvalita

Nissens Cooling Solutions má vo svete pozíciu popredného poskytovateľa riešení chladenia a je preferovaným poskytovateľom chladenia...

Skúšobné laboratórium

Našimi zákazníkmi sú poprední svetoví výrobcovia priemyselných zariadení, a preto spoločnosť Nissens Cooling Solutions...