Nissens Cooling Solutions SK​

Nissens Cooling Solutions SK s.r.o. sa nachádza v Čachticiach v západnej časti Slovenska. Nissens Cooling Solutions SK je vedúcou spoločnosťou Nissens Cooling Solutions na globálnej úrovni priemyselnými výrobnými jednotkami. Všetky hlavné výrobné procesy súvisia s výrobou štandardizovaných a prispôsobených vysokokvalitných chladiacich riešení, napríklad spájkovanie, zváranie, montáž sú vykonávanie kvalifikovanými a skúsenými zamestnancami v našich priestoroch v Čachticiach.

 

Veľa atraktívnych pozícií vrátane procesného inžinieringu, produktového dizajnu, kvality, dodávateľského reťazca a zákazníckeho servisu sú tiež súčasťou Nissens Cooling Solutions SK s.r.o. a zabezpečujú globálnu podporu kolegom a zákazníkom po celom svete.

 


 

Nissens Cooling Solutions Slovakia North s.r.o. sa nachádza vo Svite v severnej časti Slovenska. Táto výrobná prevádzka sa špecializuje na zváranie hliníka a ocele, ako aj montážne činnosti a zároveň slúži ako vysokokvalifikovaný dodávateľ polotovarov na iné výrobné miesta v Nissens skupine rovnako ako priamy dodávateľ finálnych produktov s dodávkou priamo k zákazníkom v odvetví veterných turbín a priemyselných segmentov.

 


 

Sme certifikovaní podľa renomovaných noriem kvality a životného prostredia: IATF 16949 a ISO 14001.

Nissens Cooling Solutions Slovakia je rýchlo rastúcou spoločnosťou. V súčasnosti má Nissens Cooling Solutions Slovakia 700 zamestnancov a ponúka zaujímavé príležitosti na osobný a kariérny rast v globálnej skupine s viac ako 1,300 špecializovanými kolegami na troch kontinentoch.

Chcete sa pripojiť k Nissens Cooling Solutions Slovakia? Čítajte viac tu…

Hľadáte kontaktné informácie o 

Nissens Centrálach a Výrobných miestach?

Kliknite tu